Instagram'da türk takipçi mi yoksa bot takipçi mi?

Instagram'da türk takipçi mi yoksa bot takipçi mi?

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi? Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli?

Instagram'da takipçi satın almak için bir çok site ve takipçi satın alırken bir çok seçenek ile karşılaşıyoruz. Öncelikle size takipçiler de olan kategorileri listeleyelim.

Instagram için takipçi çeşitleri:
Türk gerçek takipçi
Türk bayan takipçi
Türk bot takipçi
Yabancı bot takipçi

Yabancı gerçek takipçi

Instagram Türk Gerçek Takipçi Nedir?

Türk gerçek takipçiler Instagram kullanan gerçek kişilerdir. Bu kişiler size yönlendirilmesi için çeşitli uygulamalar kullanması gerekmektedir. Bu uygulamalar aracılığıyla sizin hesabınıza takipçi gönderilir. Yükleme tamamen güvenlidir ve hesabınıza kesinlikle zararı olmaz. Yüklemeler arasında en hızlı olanlarıdır. 20 dakika da 50.000 takipçi , 1 dakika da 10.000 instagram takipçi yüklenebilir. Türk takipçi alırken dikkat etmeniz gereken konu ise satıcınızın telafi yapıyor olmasıdır. Gerçek kişiler oldukları için takibi bırakanlar olabilir bu nedenle kesinlikle telafi yapan satıcıları seçmelisiniz.

Instagram Bayan Takipçi Nedir?

Türk bayan kullanıcıları sizin benim gibi gerçek kişiler. (bayan değilim) Tamamen gerçek kişilerden oluşan bayan profillerdir. Bu kişilerin bayan oldukları Instagram profillerinin kullanıcı adı ve cinsiyet seçiminden tespit edilmektedir. Bu nedenle hata payı çok düşüktür. Butik hesapları için çok faydalı takipçilerdir. Instagram takipçi satın alan butikler %50 memnuniyet belirtirken sadece bayan instagram takipçi satın alan müşteriler %90 memnuniyet belirtmektedir. Instager olarak instagram bayan takipçi tavsiyemizdir. Satın almak isteyen müşterilerimiz yazımızın sonundaki iletişim numaramızdan bize ulaşabilirler.

Instagram Türk Bot Takipçi Nedir?
 

Bot takipçilerin tek tercih sebebi kalıcı olmalarıdır. Gerçek kişiler değillerdir. Bilgisayar tarafından oluşturulmuş sanal hesaplardır. Güvenlik konusunda hesabınıza kesinlikle zararı olmaz. Tüm ünlüler  ve büyük sosyal medya fenomenleri tarafından tercih edilir. Instager tarafından tavsiye edilmektedir.

------

Bayan Takipçi Tanıtım Videomuz
 

------

Takipçi satın almak için bizi tercih edebilirsiniz. 
WhatsApp: 0534 341 2531

2017-10-04 22:16:32

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram için canlı yayın izlenme hilesi

instagram için canlı yayın izlenme hilesi

Instagram canlı yayın izlenme satın al Sitemiz üzerinden Instagram hesabınıza takipçi, beğeni, yorum ve hatta hikaye izlenme dahi atabilirsiniz. Fakat canlı yayın izlenme hilesi hizmeti ücretlidir.

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

Instagram Direct PC giriş Merhabalar,  Bildiğiniz üzere Instagram mesajlaşma özelliğini kullanabilmeniz için telefona ihtiyacımız var. Bunu bilgisayar üzerinden yapmak istediğimiz de ek